جزییات خبر

در راستای حمایت ازحقوق شهروندی وسوخترسانی مطلوبتر محقق شد.

5520 بازدید کمی از نازل های سوخت استان

(شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۲۵

در 10 ماهه گذشته 5520 آزمایش از نازلهای جایگاه های سوخت منطقه خراسان شمالی

 به  گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی مجتبی شکوری گفت: از حدود 49باب جایگاه عرضه سوخت استان که دارای بیش از 552 نازل می باشند تاپایان سال مرتباً بازرسی انجام خواهد گرفت.

وی اظهارداشت: در ده ماه گذشته نازل‌های سوخت استان بیش از 5520 بار مورد بازدید و بازرسی قرار گرفته و تا پایان سال این بازرسی‌ها ادامه خواهد داشت.

شکوری افزود: در بازدید‌ها و بازرسی‌های انجام شده از نازل‌های سوخت مشخص شد که نازل‌ها از استاندارد‌های لازم برخوردار بوده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

جواددانشمندی رئیس خدمات مهندسی منطقه، با اشاره به اینکه، بررسی صحت عملکرد نازل‌های سوخت مایع( بنزین وگازوئیل)، یکی از وظایف قانونی اینشرکت بوده، افزود: به‌منظورحفظ حقوق مصرف‌کنندگان، نازل های موجود در جایگاه های فعال عرضه سوخت مایع استان؛ از لحاظ کمّی، تحت نظارت مستمر و جدّی کارشناسان اینشرکت و بازرسان اداره کل استاندارد قرار دارد.

دانشمندی افزود: در منطقه خراسان شمالی حدود 552 نازل بنزین معمولی، ۱۵۲ نازل نفتگاز و ۲۲۸ نازل بنزین سوپر موجود است که به صورت مستمر و هر ماهه از طریق کارشناسان واحدهای مهندسی و کنترل و کیفیت مورد بازدید و آزمایش کمی قرار گرفته و سپس کالیبره می شوند.
رئیس خدمات مهندسی منطقه تصریح کرد مرکز پاسخگویی وارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷این شرکت بطور ۲۴ ساعته آماده دریافت نظرات ،انتقادات و پیشنهادات مردم در خصوص نحوه عملکرد جایگاه ها می باشد .

شایان ذکر است استان خراسان شمالی دارای 4۹ جایگاه عرضه سوخت فرآورده های نفتی شامل بنزین و نفتگاز(گازوئیل) است.


بازدید کمی

بازدید کمی

روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی خراسان شمالی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 

تماس با ما:

بجنورد ، خیابان امام خمینی غربی ، جنب پمپ بنزین


سامانه پیام گیر و گویای شرکت ملی پخش  :  09627
سامانه شکایات و انتقادات مردمی منطقه  : 32313770-058