جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی اعلام نمود

دوره آموزشی «ارتقاء سلامت زنان در محیط کار و تعادل بین کار و زندگی زنان شاغل» در منطقه خراسان شمالی بصورت مجازی برگزار شد.

(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۰۷

به منظور ارتقاء سطح آگاهی بانوان شاغل نسبت به سلامت جسمی و روانی محیط کار ، یک دوره آموزشی یک روزه در منطقه خراسان شمالی بصورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی، مجتبی شکوری در این زمینه گفت: این دوره بر اساس آموزش های نیازمحور سازمانی با سرفصل‌های سلامت بهداشت روان، پیروی از قوانین و مقرارت اجتماعی، باورهای جنسیتی، ارتباط کیفی در تعاملات، تقویت همدلی و ادارک مشترک و بالا بردن سطح توانمندی های زنان در محیط کار بصورت مجازی برگزار شد.

ضحی محمدی رئیس اموراداری منطقه اظهار کرد: زنان شاغل در ادامه دوره اطلاعاتی در مورد وضعیت روانی زنان شاغل خود سرپرست و سرپرست خانواده کسب کرده و مواردی در باب تغذیه را آموزش دیدند.

محمدی هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را اهمیت به سلامت جسم و روان زنان دانستند و تاکید نمودند افراد خانه از این سلامت بهره خواهند برد و به جرات می توان گفت سلامت خانواده و جامعه به تنهایی بستگی به سلامت روح و جسم زنان دارد .لازم است در راستای افزایش ضریب سلامتی زنان گامهای موثر و مطمئنی برداریم و این امر در واقع به بهبود وضعیت سلامت خانواده و جامعه منجر خواهد شد.

رئیس اموراداری افزود: ارائه راه های کنترل استرس در این دوره آموزشی به حاضرین ،توسط دکترابراهیمی ازاساتید مجرب جهاد دانشگاهی استان ارائه شد.

دوره آموزشی بانوان

دوره آموزشی بانوان

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

Loading

 

تماس با ما:

بجنورد ، خیابان امام خمینی غربی ، جنب پمپ بنزین


سامانه پیام گیر و گویای شرکت ملی پخش  :  09627
سامانه شکایات و انتقادات مردمی منطقه  : 32313770-058