جزییات خبر

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی اعلام نمود:

مسابقات حفظ عمومی قرآن کریم در منطقه خراسان شمالی برگزار شد

(پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۵۸

در راستای ترویج فرهنگ قرآنی و به مناسبت ماه مبارک رمضان و سوم خرداد مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه فرزندان کارکنان در منطقه خراسان شمالی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی مجتبی شکوری در حاشیه برگزاری مسابقات قرآنی گفت: کتاب آسمانی ما مسلمانان باعث رحمت برکت و نور برای همه مردم بوده و انس با قران و ایجاد نهضت حفظ این معجزه بزرگ الهی نقش موثری در ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه ما به ویژه در میان نسل جوان و نوجوان دارد .

حجت الاسلام و المسلمین  حاج آقا بهادری امام جماعت ستاد اظهار داشت: هدف از این مسابقات ترویج و تبلیغ فرهنگ قرآن و آشنا کردن جوانان با کتاب آسمانی است که به برکت امام(ره) رهبری و خون شهیدان آموزه های قرآنی در جامعه نهادینه شده و امیداریم این دوره از مسابقات هم همانند دوره های گذشته پر افتخار و با خیر و برکت باشد .

 علی اصغربرومندمسئول روابط عمومی منطقه گفت : مسابقات حفظ عمومی قرآن کریم با تلاش و همت روابط‌عمومی و شورای امر به معروف و نهی از منکر وپایگاه بسیج منطقه وستاداقامه نمازمنطقه در سه رده سنی  باحضور20نفرازفرزندان کارکنان درسالروزآزادسازی خرمشهربرگزارگردید

وی افزود: در پایان مسابقات محمدعلیپور،سیدامیرمحمدباقرنژاد،زهراایمانی،فاطمه علیپور،شیواایمانی حائزرتبه های برترگردیده و هدایایی به رسم یادبوداعطاء گردید


برگزاری مسابقات قرانی4
برگزاری مسابقات قرانی3
برگزاری مسابقات قرانی1
برگزاری مسابقات قرانی

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


  • هوای پاک

     برای حفظ سلامتی خود و کودکانمان از سفرهای شهری غیرضروری اجتناب کنیم.

  • هوای پاک

    با بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت در کاهش آلودگی هوا سهیم شویم.

     

Loading

 

تماس با ما:

بجنورد ، خیابان امام خمینی غربی ، جنب پمپ بنزین


سامانه پیام گیر و گویای شرکت ملی پخش  :  09627
سامانه شکایات و انتقادات مردمی منطقه  : 32313770-058