جزییات خبر

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی خراسان شمالی اعلام نمود:

اولویتها و نیاز های پژوهشی منطقه خراسان شمالی درسال98اعلام گردید

(دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۰:۴۱

مدیرشرکت ملی پخش فراروده های نفتی منطقه خراسان شمالی از فراخوان نیازهای پژوهشی سال 1398 این شرکت در 2 بخش پروژه‎های پژوهشی و پایان‌نامه‎های تحصیلات تکمیلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراروده های نفتی منطقه خراسان شمالی مجتبی شکوری در زمینه پایاننامههای کارشناسی ارشد و دکترا اظهار کرد: در این زمینه هماهنگی با معاونتهای دانشگاهها و دریافت موضوعهای کاربردی برای طرح موارد قابل اجرا در سطح تحصیلات تکمیلی در دستور کار قرار دارد.

شکوری در این باره اظهار کرد: واحد پژوهش منطقه برای بهره‌مندی هر چه بیشتر از توانمندی‌های علمی پژوهشی و اجرایی مراکز دانشگاهی در انجام تحقیقات مرتبط با صنعت و هم‌افزایی میان صنعت و دانشگاه با هدف رفع نیازهای ضروری شرکت، نیازهای خود را در دو قالب پروژه‌های پژوهشی و پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری فراخوان می‌کند.
حسین تیمورمنش دبیر کمیته پژوهش منطقه گفت: تعداد دو پروژه دانشجویی درسال98 در حال اجرا می باشد همچنین یک پروژه دانشجویی در حال ارسال مدارک به ستاد جهت انعقاد قرارداد بوده و کمک هزینه های پروژه سال 97 که پایان یافته نیز به مجریان پرداخت گردید.

تیمورمنش افزود:سه  عنوان پیشنهادی دراولین کمیته پژوهش مورد بررسی قرار گرفت که موضوع پیشنهادی ((ارزیابی وضعیت موجود سلامت روان کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی و ارائه مدل مطلوب کاری با نظریه شاخص های بهداشت روان برای کار کنان)) در جلسه مطرح و به تصویب اعضاء حاضر در جلسه رسید.پزوهش1

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


  • هوای پاک

     برای حفظ سلامتی خود و کودکانمان از سفرهای شهری غیرضروری اجتناب کنیم.

  • هوای پاک

    با بهینه سازی و کاهش مصرف سوخت در کاهش آلودگی هوا سهیم شویم.

     

Loading

 

تماس با ما:

بجنورد ، خیابان امام خمینی غربی ، جنب پمپ بنزین


سامانه پیام گیر و گویای شرکت ملی پخش  :  09627
سامانه شکایات و انتقادات مردمی منطقه  : 32313770-058