سند راهبردی


شناسـنامه وب سایت شرکت پخش فـرآورده های نفتی خراسان شمالی

تاریخچه و تحولات :

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در سال 1307 (1928میلادی) تشکیل شده و بیش از 80 سال است که در امر تامین و توزیع فرآورده های نفتی کشور فعالیت دارد.استفاده از فناوری های پیشرفته و بروزرسانی  کلیه فعالیت های عملیاتی و اداری با هدف احراز رتبه نخست در صنعت توزیع فرآورده های نفتی در سطح شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران   ، از جمله برنامه هایی است که این منطقه به طور جدی به آن توجه دارد.

در همین راستا شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منقه خراسان شمالی  از سال 1387 با راه اندازی وب سایت منطقه شروع به فعالیت نموده است.

در ابتدای امر سایت بصورت کاملا محلی شروع به فعالیت نمود و بعد از تحولات و ایجاد ارتقاء در سیستم cms سایت در سال 1388 وب سایت شرکت بروی سیستم مدیریت محتوای جدید و هماهنگ با مناطق دیگر با مدیریت روابط عمومی شرکت به فعالیت خود ادامه دارد.

در سال 1389 برای ارتقاء سایت چه از نظر کیفی و چه از نقطه نظر کمی با هدف ایجاد تعامل بیشتر با کاربران، امکانات و طراحی هایی جدید برای سایت در نظر گرفته و اجرا گردیده است.

همچنین بدین منظور با بهره گیری از کارشناسان IT و افراد صاحب نظر در حد توان برای هر چه بهتر شدن وب سایت به منظور حصول نتیجه بهینه  مشاور هایی صورت گرفته و سعی بر این بوده تا با قرار گرفتن در جشنواره ها و مسابقات ایرادات و ضعف های وب سایت را شناخته و در رفع آنها بکوشیم و بتوانیم وب سایتی در شان و منزلت صنعت نفت داشته باشیم.

امروزه با توجه به آنکه در عصر ارتباطات و تبادل اطلاعات به سر می بریم و سرعت انتقال اطلاعات نقش مهمی در پیشبرد امور و تحقق اهداف ایفا می کند ایجاد و راه اندازی یک سایت مناسب که حاوی اطلاعات به روز و کارآمد که بتواند بسیاری از نیازها ی مشتریان و کاربران را مرتفع نماید. در این سایت تلاش بر آن است با توجه به نیاز کلیه مخاطبین از جمله  :

مشتریان و مصرف کنندگان کل وجزء ، اساتید ، محققان ، دانشجویان و ... جهت اطلاع رسانی اقدام گردیده است .

یکی دیگر ازبرنامه های مهم شرکت فرهنگ سازی همراه با ارائه راهکارهای کاهش مصرف سوخت می باشد که بدین جهت با طراحی این وب سایت سعی به برقراری ارتباط الکترونیکی با مخاطبین داشته تا ضمن اطلاع رسانی بهینه از اخبار مهم وچگونگی خدمات در نهادینه ساختن این مهم گامی موثر برداریم.

انشاءا.. با بروز رسانی مطالب و طراحی های هدفمند بتوانیم طی چند سال آینده  در زمینه طرح تکریم ارباب رجوع و اطلاع رسانی از طریق وب سایت رتبه اول را در جشنواره های کشوری همراه با رضایتمندی مشتریان کسب نمائیم. 
 

اهداف و مسئولیتها :

1.     اطلاع رسانی جامع از وضعیت و اخبار شرکت ملی نفت و اخبار منطقه ای

2.     ارتباط و تبادل اطلاعات به صورت مکانیزه با مخاطبین

3.     عدم ضرورت مراجعه حضوری مخاطبین با دسترسی یا راه اندازی سرویس ها

4.     برآورده سازی الزامات طرح پدافند غیر عامل

5.     امکان مطالعه گزارش ها و پیگیری پیشرفت مراحل طرح های در حال انجام در سطح کشور و منطقه

6.     نظر سنجی و پاسخگویی به کاربران و مخاطبین سایت

 از جمله اهداف و مسئولیتهایی است که وبسایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی بر مبنای آن طراحی شده است .

Loading

 

تماس با ما:

بجنورد ، خیابان امام خمینی غربی ، جنب پمپ بنزین


سامانه پیام گیر و گویای شرکت ملی پخش  :  09627
سامانه شکایات و انتقادات مردمی منطقه  : 32313770-058